Křeslo secese, ořech, 1900 - 1910,
104 cm x 70 cm x 71 cm
(v x š x h)
Stůl Biedermeier, jasan, 1820 - 30,
78 cm x 110 cm x 110 cm
(v x š x h)
Svícen nástěnný Rokoko, zlaceno, 2. polovina 18. století,
26 cm x 35 cm x 33 cm
(v x š x h)
Sekretář historismus, mahagon, 1900,
135 cm x 113 cm x 48 cm
(v x š x h)
Etažér Historismus, ořech, 1890- 1900,
145 cm x 60 cm x 60 cm
(v x š x h)
Skříň art deco, ořech, 1920 - 30,
190 cm x 204 cm x 63 cm
(v x š x h)
Stůl Biedermeier, třešeň, 1820 - 30,
82 cm x 115 cm x 115 cm
(v x š x h)

PRODEJ STAROŽITNOSTÍ

V NAŠEM ON-LINE KATALOGU STAROŽITNOSTÍ NAJDETE V TUTO CHVÍLI 491 POLOŽEK. ABYSTE NAŠLI STAROŽITNOST PODLE SVÉHO GUSTA, VYUŽIJTE NÁŠ VYHLEDÁVAČ. ZDE VYBERTE PŘESNĚ CO HLEDÁTE – NÁBYTEK, PSACÍ STŮL, KNIHOVNA, SKŘÍŇ, SECESE, FUNKCIONALISMUS A MNOHO DALŠÍHO.

PRODEJ, VÝKUP, RESTAUROVÁNÍ, DOPRAVA A PŮJČOVNA STAROŽITNOSTÍ

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA OBCHODU

LEGENDA K PROHLÍDCE:

  • ZDE SE AKTUÁLNĚ NACHÁZÍTE
  • JEDNOTLIVÉ ZASTÁVKY
  • SMĚR POHLEDU

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ